Naše žiačky sa zúčastnili celoslovenského kola v prednese nemeckej poézie a prózy v Kežmarku, kde krásne reprezentovali našu školu.
Všetky tri dievčatá si vybojovali výborné 3. miesta:
🏅 Natália Boháčová – 3. miesto v kategórii poézia, 5. ročník
🏅 Melánia Alexanderčíková - 3. miesto v kategórii prozá, 7. ročník
🏅 Petronela Pavlíková – 3. miesto v kategórii prozá, 6. ročník
Dievčatám srdečne ďakujeme za čas, ktorý venovali príprave, za ich snahu, odvahu a krásnu reprezentáciu školy. Domov si odniesli pekné diplomy, zápisníky a poukážky do spoločnosti Tesco.
Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!